علی رفیعی در سینما

علی رفیعی در سینما اعلام دارد که اهالی زحمتکش اداره ارشاد و بچه های دلسوز سینمای اصفهان  قرار است ۱۶ فیلم از بخش مسابقه جشنواره فجر امسال به اصفهان بیاید. علی رفیعی در سینما که بسیار خوب درخشیده است، ادامه داد که قرار است در دو سینمای ساحل و فلسطین  این ۱۶ فیلم اکران بشود.

هر چند این اولین بار نیست، ولی نباید اصفهانی های عزیز این فرصت اکران را از دست بدهند. مردم اصفهان عزیزم که بعد از عمری حالا به واسطه زاینده رود خوشحالند و هم  سینمادوستان باید  این فرصت را غنیمت بشمارند.

جشنواره فیلم فجر، جشن باشکوه سینمایی

علی رفیعی بازیگر معروف در سینما اضافه کرد این را پیش از همه محمد ایوبی هم نوید داده بود. او طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس گفته بود : «امیدوارم که امسال جشنواره فیلم فجر، جشن باشکوه سینمایی مردم ایران باشد. از جمله مهمترین مطالبات و خواسته‌های استان‌های کشور این است که در مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور که در دهه مبارک فجر برگزار می‌شود، سهیم باشند. علی رفیعی در سینما  نشان داد که می تواند جایگاه موثری داشته باشد. وی گفت: آرزو دارم که امسال جشنواره فیلم فجر، جشن باشکوه سینمایی مردم ایران باشد». همه سخنان علی رفیعی گواهی است بر اینکه نباید این فرصت را از دست داد.

علی رفیعی و سینما

علی رفیعی بازیگر  سینما بیان می کند که حضور باشکوه مردم در سینماها می تواند تشویق کننده و ترغیب کننده مدیران بخش فرهنگ استان اصفهان در تصمیم های این چنین و تصمیم های بعدی باشد.این آثار می تواند برای سینما ایران ما درسهایی بزرگ دیداری و پروژه های مطالعاتی تصویری باشد که نه هیچ کتابی درج شده و نه در هیچ دانشگاهی تدریس می شوند و اکران آن فرصتی مغتنم است که اهالی سینمای ایران چه جوان و چه پیر باید به خوبی از آن استفاده کنند و با این گامها آهسته و پیوسته جلو بروند.علی رفیعی در سینما ادامه داد که برای همه عزیزانم در عرصه سینما و فیلم فجر آرزوی کامروایی و رستگاری دارم.

“برگرفته از سری مقالات علی رفیعی در سینما”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *