احسان علیخانی مجری ویژه برنامه تلویزیونی تحویل سال نوی ۹۷ در شبکه سه

در نشست خبری که در تاریخ ۲۰ اسفند با حضور معاونت سیما برای چگونگی اجرای برنامه های تلویزیونی برگزار شد، مجریان برنامه های تحویل سال ۹۷ اعلام شدند.

برنامه های تحویل سال تلویزیون در سال جدید، به علت مصادف شدن سالروز شهادت امام علی النقی(ع) با اولین روز نوروز متناسب با این روز اجرا خواهد شد و برنامه‌های نوروزی امسال از سه روز مانده به تحویل سال نو در تاریخ شنبه ۲۶ اسفند ماه به روی آنتن می رود.

معرفی مجریان برنامه های تلویزیونی تحویل سال نو ۱۳۹۷

  • احسان علیخانی، به عنوان مجری ویژه برنامه تلویزیونی تحویل سال نوی ۹۷ در شبکه سه با نام «بهار نارنج» معرفی شد که چند روز قبل از تحویل سال نو بر روی آنتن خواهد رفت. احسان علیخانی سال گذشته علاوه بر اجرای ویژه برنامه تحویل سال ۹۶، اجرای برنامه سه ستاره را نیز برعهده داشت که امسال این برنامه تولید و پخش نمی شود.
  • محمد سلوکی که در سال ۹۶ اجرای برنامه تحویل سال نو را در شبکه یک سیما برعهده داشت، امسال به همراهی ژیلا صادقی به عنوان مجری برنامه تلویزیونی تحویل سال ۱۳۹۷ شبکه دو معرفی شده است. هنرمندان و چهره های آشنای مردمی در لحظات پایانی سال ۹۶ و آغازی سال جدید مهمان این ویژه برنامه خواهند بود.

محمد سلوکی مجری برنامه تلویزیونی تحویل سال 1397 شبکه دومحمد سلوکی مجری برنامه تلویزیونی تحویل سال ۱۳۹۷ شبکه دو

  • ویژه برنامه نوروزی «یکِ یک» نیز از سه روز مانده به تحویل سال نو با اجرای سید علی ضیا از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و چندین ساعت از جدول زمانبندی پخش شبکه یک را در اولین روز نوروز از آن خود کرده است.
سید علی ضیا مجری برنامه تلویزیونی تحویل سال ۱۳۹۷ شبکه یک
  • «چشم شب روشن» نیز نام ویژه برنامه تحویل سال شبکه چهار سیما است که با اجرای محمد صالح علاء از یک ساعت قبل از تحویل سال، تا یک ساعت بعد از آغاز سال نو پخش خواهد شد.
محمد صالح اعلاء مجری برنامه تلویزیونی تحویل سال ۱۳۹۷ شبکه چهار
  • برنامه تحویل سال نو شبکه پنج سیما، امسال به تهیه‌کنندگی محمد قنبری با نام «شب فیروزه‌ای» و اجرای کاظم احمدزاده در برج میلاد به روی آنتن می‌رود.
  • برنامه موفق تلویزیونی «دورهمی» نیز قرار است ساعاتی پیش از لحظه تحویل سال نو، به صورت ویژه برنامه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به تهیه‌کنندگی مصطفی احمدی و اجرای همیشگی مهران مدیری در تاریخ ۲۹ اسفند پخش شود.
  • شبکه آموزش نیز قرار است از سه روز مانده به عید نوروز یعنی تاریخ ۲۵ اسفند ماه به استقبال نوروز رود و تا تحویل سال نو با برنامه ای به اسم «پنجره‌های نوروزی» و اجرای مجید واشقانی به طور زنده مهمان خانه های مردم عزیز باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *