موضوع قسمت اول برنامه زنده رود…

  • توسط admin
  • ۱۱ ماه قبل
  • 0

قسمت اول سری جدید زنده رود

سری جدید زنده رود با اجرای علی رفیعی و نیما رئیسی با محوریت مهرورزی و قدردانی روی آنتن رفت.در این سری از زنده رود بخش های کارگاه شگفت انگیزان و کوچه باغ که از بخش‌های جدید این برنامه هستند نمایش داده شد.

در ادامه علی رفیعی با ذکر این نکته که اصفهان تولید کننده مشاهیر موسیقی در ایران است، از علیرضا زکیان خواننده اصفهانی برای اجرای قطعه موسیقی دعوت کرد.

مهمان این قسمت

مهمان این قسمت از برنامه مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون بود. علاوه بر استدیو، در بخش گردشگری ضمن دیدن شهر، در ماشین با مهران رجبی مصاحبه شد. همینطور این بازیگر در شهر بازی با سوار شدن ترن هوایی به چالش کشیده شد. مهران رجبی ضمن تشکر از برنامه زنده رود و عوامل آن در مورد این برنامه گفت که در بین برنامه های این چنینی برنامه زنده رود حرف اول را می‌زند.

 در آخر برنامه علی رفیعی از مخاطبان دعوت کرد که اگر فکر می‌کنند صدای خوبی دارند، فیلم های آوازخواندنشان را برای زنده رود ارسال کنند تا افرادی که استعداد خوانندگی دارند در برنامه دعوت شده و امکانی برای دیده شدن شان فراهم شود.

نظر دست اندرکاران

علی رفیعی مجری زنده رود در مورد این موضوع گفت باید از خودمان شروع کنیم؛ شاید این جمله کلیشه ای به نظر بیاید اما واقعیتی غیرقابل انکار است. ما زمانی می‌توانیم به دیگران مهر بورزیم که به خودمان مهر بورزیم. علی رفیعی در ادامه این موضوع از عوامل زنده رود قدردانی کرد و با یادآوری ویژگی‌های مثبت آنها سعی کرد مهرورزی را  از خود برنامه زنده  رود شروع کند.

نیما رئیسی در این مورد گفت تشکر و قدردانی ممکن است چند ثانیه زمان ببرد اما تاثیرش مدت ها طول می‌کشد و اگر بدانیم که قدردانی ساده چقدر می‌تواند حال اطرافیان ما را خوب کند، عادت قدر دانی کردن را ترک نمی کنیم.

 وقتی حرف از مهر و محبت می شود اولین چیزی که به ذهن می‌رسد دیگری است. چیزی که در فضای مهر و محبت فراموش می‌شود کیمیای مهر است. که کیمیای مهر اول در وجود ما ساخته می شود و بعد می‌توانیم آن را به دیگران انتقال دهیم.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *